Skip to main content

20 tys. dolarów nagrody za przejście Halo 2 na ultra-wysokim poziomie trudności

Wyzwanie streamera.

Streamer Charlie „penguinz0” White jest gotowy zapłacić 20 tysięcy dolarów pierwszej osobie, która zdoła ukończyć Halo 2 na absolutnie wyśrubowanym poziomie trudności.

Mowa więc nie tylko o najwyższym - legendarnym - ustawieniu, ale także o włączeniu wszystkich opcjonalnych „czaszek”, a więc dodatkowych modyfikatorów rozgrywki. Te dają przeciwnikom więcej punktów zdrowia, ale sprawiają też, że wrogowie są... niewidzialni.

To nie wszystko. Sami nie możemy korzystać z czaszki „Envy”, zapewniającej jakże przydatny kamuflaż dla postaci gracza. Na koniec najważniejszy punkt całej inicjatywy: śmiałek podejmujący się opisywanego wyzwania musi ukończyć kampanię bez żadnego zgonu.

Dotychczas nie udokumentowano jeszcze wykonania takiego zadania. „Penguinz0” przyznaje w swoim materiale wideo, że najbliżej był zapewne niejaki „Jervalin”, który korzystał jednak z wspominanego „Envy”, zapewniającego graczowi możliwość włączenia niewidzialności.

- Wszystko to sprawia, że wyzwanie jest niemal niemożliwe, ale wykonalne - dodaje streamer, który pozostaje optymistycznie nastawiony. Podejścia nie utemperował nawet fakt, że zaczynał od 5 tys. dolarów nagrody, lecz nie zgłosił się żaden chętny, więc podniósł stawkę. Jak przyznaje, sam nie jest w stanie ukończyć dwóch pierwszych potyczek przy takich zasadach.

Zobacz także