Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nadchodzi coś ważnego z Diablo 4. Blizzard podgrzewa atmosferę

Lilith nadciąga.

Wygląda na to, że nowa zapowiedź Diablo 4 zbliża się wielkimi krokami. Blizzard odświeżył szatę graficzną kont marki w mediach społecznościowych i opublikował nowy zwiastun, wraz z oficjalnym hasztagiem gry.

Na zwiastunie widzimy grupę zamaskowanych postaci w kapturach, trzymających latarnię, kadzidło oraz inne ceremonialne przedmioty. Zbliżają się do siebie, po czym na ekranie pojawia się napis #LilithIsComing - co odnosi się do głównej antagonistki czwartej odsłony sagi.

Również zdjęcia profilowe kont marki zmieniono na portrety tajemniczych kapłanów. Na ten moment Blizzard nie ujawnił więcej, chociaż można podejrzewać, że już niedługo zobaczymy nowy zwiastun produkcji - prawdopodobnie na gali The Game Awards, która odbędzie się już w tym tygodniu, w nocy z czwartku na piątek.

Warto dodać, że według niepotwierdzonych na razie doniesień, już wkrótce mają zacząć się także otwarte testy beta gry. Upublicznione dokumenty Activision Blizzard wskazują, że już 8 grudnia będzie można składać zamówienia przedpremierowe na Diablo 4.

Bardzo prawdopodobne, że do świata kultowej serii powrócimy już na początku przyszłego roku. Według dotychczasowych zapowiedzi, produkcja prezentuje się jak połączenie najlepszych elementów z Diablo 2 i 3. Twórcy stawiają jednocześnie na wyraźnie mroczniejszy klimat, niż miało to miejsce w poprzedniej odsłonie.

Read this next