Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 może wyjść za pół roku, otwarta beta ponoć w drodze

Nieoficjalne doniesienia.

Znany informator podzielił się najnowszymi doniesieniami w sprawie daty premiery oraz otwartej bety Diablo 4. Możliwe, że oficjalne szczegóły poznamy już za trzy dni.

Ponad stu dziennikarzy miało okazję zobaczyć zakulisową prezentację, a także zyskać możliwość zapoznania się z grą w praktyce” - napisał Tom Henderson. - „Embargo na ich wrażenia zostanie zniesione prawdopodobnie 7 grudnia. Podczas prezentacji Rod Fergusson zaprosił wszystkich uczestników do obejrzenia The Game Awards, ponieważ Blizzard planuje pewne ogłoszenia w trakcie tej imprezy”.

Częściowo pokrywa się to z wcześniejszym wyciekiem wewnętrznych dokumentów Activision Blizzard, według których zamówienia przedpremierowe na Diablo 4 miałyby ruszyć 8 grudnia, czyli w dniu rozdania The Game Awards 2022. Jak przekonuje inny insider, Jez Corden, otwarta beta ma być przeznaczona dla osób, które złożą preorder na grę.

Najważniejsze ogłoszenia to wczesny dostęp do otwartej bety przez zamówienia przedpremierowe. Do tego wydanie kolekcjonerskie, które ma jakąś... świecę? Nie jestem pewien na 100 procent, co to jest. Wcześniej podałem jako datę premiery kwiecień 2023 roku , ale teraz myślę, że mogło to być okno startowe/docelowe, z 8-tygodniowym odchyleniem w jedną lub drugą stronę”.

Oznacza to, że Diablo 4 może zadebiutować najpóźniej w czerwcu 2023 roku. Wyczekiwana przez fanów produkcja jak na razie zapowiada się przyzwoicie - z dotychczasowych pokazów wynika, że stanowić będzie swoiste połączenie drugiej i trzeciej części cyklu, zaoferuje mroczniejszy klimat i większą głębię od ostatniej odsłony, choć jednocześnie zachowa pewną przystępność, by nie odrzucić nowych graczy.

Read this next