Skip to main content

Diablo 4 świętuje urodziny organizując wielkie polowanie na łupy

Będą też premie do expa.

Niemal dokładnie rok temu - 6 czerwca 2023 roku - na rynku zadebiutowała pełna wersja Diablo 4. Blizzard zaprasza graczy do świętowania rocznicy, organizując wielkie rozdawnictwo łupów.

Jak czytamy w oficjalnej zapowiedzi, między 6 a 12 czerwca w sklepie gry pojawią się specjalne przedmioty, które będziemy mogli odebrać za darmo do 20 czerwca. W tym samym okresie w Sanktuarium wystartuje Marsz Goblinów, w którym udział wezmą też Goblini Skarbnicy. Podobno ich sakwy mają być jeszcze grubsze niż zwykle.

Zgodnie z ludowymi podaniami, Kapliczki Chciwości również będą pojawiać się częściej, co będzie sprzyjać bogaceniu się tych przebiegłych goblinów. Co jeszcze dziwniejsze, w podziemiach gobliny mają pojawiać się parami. Krążą pogłoski o jeszcze większych grupach, ale naprawdę trudno w nie uwierzyć” - czytamy w zapowiedzi.

Będzie na co polować.

Jak czytamy dalej, w drugiej części urodzinowych obchodów w grze ruszy wydarzenie Błogosławieństwa Matki, które potrwa łącznie 10 dni. Podobnie jak przy innych eventach tego rodzaju, gracze otrzymają 25-procentowy bonus do zbieranego doświadczenia oraz 50% więcej złota. Premie można kumulować, więc to całkiem dobra opcja na rozwiązanie problemu z brakiem zasobów.

Skorzystajcie z tego tymczasowego wzmocnienia, aby zaliczać kolejne rangi karnetu bojowego, błyskawicznie awansować na wyższe poziomy i rangi świata, ukończyć postępy sezonowe i maksymalnie wykorzystać potencjał wielu postaci” - radzi Blizzard.

Na szczęście dla Blizzarda, pierwsza rocznica Diablo 4 wypadła na jeden z bardziej udanych sezonów, więc chętnych do świętowania raczej nie zabraknie. Aktualizacja o nazwie Loot Reborn mocno zamieszała w systemach rzemiosła i ekwipunku, a także urozmaiciła starcia w Piekielnych Przypływach. Ostatni mniejszy patch trafił do gry we wtorek.

Zobacz także