Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Black Desert Online z dokładną datą premiery

Wkrótce druga beta.

Koreańskie Black Desert Online ukaże się 3 marca tego roku na PC, po długim oczekiwaniu. Wcześniej odbędzie się jeszcze kolejna faza zamkniętych testów.

Druga beta rozpocznie się 18 lutego i potrwa do 22 lutego. Rejestracja chętnych trwa na oficjalnej stronie, a dostęp zagwarantowany jest dla osób, które wykupiły wcześniej pakiet Explorer lub Conqueror.

Produkcja dotychczas zasłynęła głównie wyjątkowo rozbudowanym edytorem postaci, który można obecnie pobrać za darmo, by przygotować postać jeszcze przed premierą.

W odróżnieniu od wersji dostępnych już w Korei Południowej i w Rosji, „zachodnie” Black Desert Online od Daum Games nie będzie darmowe, a konieczny jest zakup podstawowego wydania, bez abonamentu. Pojawią się za to transakcje cyfrowe.

Tytuł studia Pearl Abyss to sieciowa produkcja RPG stawiająca w dużym stopniu na akcję i dynamiczną walkę. Produkcja rozgrywa się w świecie fantasy, ale projekty postaci spodobają się fanom anime.

W planach jest również polskie tłumaczenie, przygotowywane przez fanów.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze