Skip to main content

Mocny PS Plus w styczniu. Dwa hity zeszłego roku w ofercie

W tym polski tytuł.

Sony opublikowało oficjalnie liste gier, które trafią do katalogu PS Plus Essential, Extra i Premium w styczniu przyszłego roku. Gracze mogą liczyć na mocne tytuły, w tym jeden od polskiego producenta.

Do oferty zmierza bowiem A Plague Tale: Requiem, Nobody Saves the World oraz Evil West od polskiego Flying Wild Hog. Pierwszy z tytułów jest kontynuacją A Plague Tale Innocence z 2019 roku. Ceniony sequel opowiada o dalszych losach Amicii, która przemierza średniowieczną Francję w poszukiwaniu ratunku dla chorego brata. Produkcję porównywano do kultowego The Last of Us, choć z większą liczbą szczurów.

Nobody Saves the World to pełna humoru gra RPG, w której przemierzamy proceduralnie generowane lokacje i mierzymy się z przeciwnikami. Bohater wyposażony jest w magiczną różdżkę, za pomocą której może przybierać różne kształty i korzystać z szerokiego wachlarza umiejętności.

Evil West rozgrywa się w alternatywnej wersji historii, gdy teren dzikiego zachodu stał się polem walki pomiędzy ludźmi a rasą groźnych wampirów. Grać możemy solo lub w trybie dwuosobowej kooperacji. Produkcja ukazała się pod koniec 2022 roku i została bardzo ciepło przyjęta przez graczy oraz recenzentów.

Wszystkie wymienione tytuły trafią do katalogu PS Plus już 1 stycznia, a więc w przyszły poniedziałek. Warto zaznaczyć, że mowa o każdym wariancie subskrybcji, a więc także i najtańszym Essential.

To już kolejny mocny miesiąc dla subskrybcji Sony. Przypomnijmy, że w grudniu do biblioteki PS Plus Extra i Premium trafiło m.in. GTA 5. Pozostaje trzymać kciuki, że taki poziom utrzyma się jeszcze przez długi czas.

Zobacz także