Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

A Plague Tale: Requiem w Game Passie robi robotę. Twórcy chwalą się ogromną liczbą graczy

Wielki sukces.

Studio Asobo pochwaliło się oficjalnymi wynikami A Plague Tale: Requiem. Tytuł cieszy się olbrzymią popularnością, prawdopodobnie za sprawą obecności w Game Passie.

Jak dowiadujemy się z tweeta opublikowanego przez twórców, grę sprawdził już ponad jeden milion osób. W komunikacie nie znajdziemy żadnej informacji o liczbie sprzedanych egzemplarzy produkcji, dlatego możemy przypuszczać, że duża część graczy uruchomiła ją poprzez abonament Game Pass.

Ponad milion graczy dołączył już do niezwykłej przygody Amicii i Hugo w A Plague Tale: Requiem. Bardzo Wam dziękujemy!” - czytamy w komunikacie.

A Plague Tale: Requiem zadebiutowało na rynku 18 października i błyskawicznie podbiło serca graczy i recenzentów. Grę doceniono przede wszystkim za wyjątkową i emocjonalną historię, dobrze napisane postacie oraz imponującą oprawę graficzną. Niestety, nawet mimo niezwykle udanej premiery, studio Asobo nie planuje prac nad kontynuacją cyklu.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze