Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mini-dodatek do Cities: Skylines pozwoli organizować koncerty

Premiera 17 sierpnia.

Paradox Interactive ogłosiło, że 17 sierpnia wyda mini-rozszerzenie DLC do ekonomicznej strategii Cities: Skylines. Dodatek o nazwie Concerts pozwoli - jak sugeruje nazwa - organizować koncerty.

Cenę ustalono na 7 euro (ok. 30 zł).

Główną nowością jest możliwość zbudowania w naszym mieście centrum do organizowania festiwali. Taka placówka będzie awansowała na kolejne poziomy, wraz z którymi zaprosimy coraz lepszych wykonawców i przyciągniemy większe tłumy, co oznacza korki w całym mieście.

Concerts
Concerts

Do tego w planach są także nowe opcje ustawodawcze dla wirtualnych burmistrzów, by sprostać ambicjom największych imprez oraz - co ważniejsze - zabezpieczyć dla nich odpowiedni budżet w miejskiej kasie.

Ważnym dodatkiem w Concerts będzie także rozszerzenie ścieżki dźwiękowej Cities: Skylines o kolejne utwory muzyczne z różnych gatunków. Pozyskano licencjonowane piosenki NESTOR, Elijha MOTi czy Lily La Roux.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze