Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Miguel dołącza do obsady bijatyki Tekken 7

Wojownik z Hiszpanii.

Bandai Namco potwierdziło, że jednym z wojowników dostępnych w bijatyce Tekken 7: Fated Retribution będzie Miguel.

Jak pokazuje poniższy zwiastun, w sferze fabularnej postać rodem z Hiszpanii skoncentruje się na zemście, co ma być motywem przewodnim całej produkcji.

Miguel

Miguel Caballero Rojo stracił bowiem siostrę w ataku lotniczym przeprowadzonym przez korporację Mishima Zaibatsu. Od tego momentu jego celem było właśnie wyeliminowanie tego klanu i konglomeratu.

Fani serii Tekken mogą kojarzyć postać już z poprzedniej części serii. Wojownik debiutował bowiem w Tekken 6, jako jedna z nowości obok Boba, Larsa, Alisy, Leo i Zafiny. Wtedy jeszcze niewiele mówiło się o jego losach i przeszłości, co doprecyzowano dopiero w Tekken 6: Bloodline Rebellion.

Jeśli o stylu walki mowa, to poniższy materiał wideo prezentuje dość standardowy zestaw ciosów, a także scenę z jedzeniem jabłka:

Tekken 7 debiutowało już w Japonii na maszynach arcade, lecz Miguel jest częścią rozszerzonego wydania Fated Retribution, które zadebiutuje na początku przyszłego roku, już nie tylko na automatach, ale także na PC, PS4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze