Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mass Effect: Andromeda z premierą 21 marca - kolejna wskazówka

Nadal nieoficjalnie.

W sieci pojawiły się kolejne wskazówki sugerujące, że Mass Effect: Andromeda ukaże się 21 marca przyszłego roku.

Sklep Amazon na krótko ujawnił wczoraj wygląd kuponu z kodem cyfrowym na wersję Xbox One, a w rogu ilustracji widniała data „21 marca 2016”. Problem w tym, że ten dzień jest już za nami.

Tych doniesień warto jednak nie ignorować. Możliwe, że jedynie rok jest tutaj pomyłką. Data idealnie pasuje bowiem do albumu z grafikami koncepcyjnymi, zatytułowanego „The Art of Mass Effect: Andromeda”. Książka zadebiutuje 21 marca, o czym wspominaliśmy w październiku.

I w tym nie byłoby nic interesującego, gdyby nie fragment opisu: wydawnictwo „Dark Horse wyda album równocześnie z premierą gry!” - napisano w tekście.

Takie sformułowanie zdaje się wskazywać, że również Mass Effect: Andromeda ukaże się 21 marca. To nadal jedynie domysły internautów, podobnie jak analiza kuponu w sklepie Amazon. EA ze swojej strony zapewnia, że „nie podało jeszcze konkretnej daty”.

Tytuł zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Gra odcina się od wydarzeń zaprezentowanych w trylogii. Podjęte wcześniej decyzje nie będą miały wpływu na kształt gry, dzięki czemu do rozgrywki mogą przystąpić osoby nie mające dotychczas styczności z serią.

W grze wcielamy się w Rydera, który ma za zadanie znaleźć nowy dom dla ludzkości. W tym celu dociera do odległej galaktyki - Andromedy, gdzie jest postrzegany jako obcy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Mass Effect: Andromeda

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze