Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mass Effect: Andromeda z premierą 21 marca? - raport

Sugeruje data wydania albumu.

Poza przesunięciem na początek przyszłego roku, Electronic Arts milczy w sprawie dokładnej daty premiery Mass Effect: Andromeda. Teraz pewne wskazówki zaoferował sklep Amazon.

Jeden z oferowanych produktów to oficjalny album z grafikami koncepcyjnymi, zatytułowany „The Art of Mass Effect: Andromeda”. Książka zadebiutuje 21 marca.

Odwiedzimy różnorodne planety

Nie byłoby w tym nic interesującego, gdyby nie fragment opisu: wydawnictwo „Dark Horse wyda album równocześnie z premierą gry!” - napisano w tekście.

Takie sformułowanie zdaje się wskazywać, że również Mass Effect: Andromeda ukaże się 21 marca. To wtorek, czyli tradycyjny dzień na wydawanie największych pozycji w Stanach Zjednoczonych.

Ten sam album, ale w sklepie na oficjalnej stronie BioWare, w rubryce z datą premiery podaje tylko „początek 2017 roku”.

Electronic Arts, BioWare czy Dark Horse nie skomentowali jeszcze pomyłki, lecz wiele wskazuje na to, że na konkrety nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Już 7 listopada odbędzie się tradycyjna impreza N7 Day, czyli coroczne święto dla fanów Mass Effect.

Mass Effect: Andromeda zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Gra odcina się od wydarzeń zaprezentowanych w trylogii. Podjęte wcześniej decyzje nie będą miały wpływu na kształt gry, dzięki czemu do rozgrywki mogą przystąpić osoby nie mające dotychczas styczności z serią.

W grze wcielamy się w Rydera, który ma za zadanie znaleźć nowy dom dla ludzkości. W tym celu dociera do odległej galaktyki - Andromedy, gdzie jest postrzegany jako obcy.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze