Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Marvel's Avengers - brak Spider-Mana na PC i Xbox nie wpłynie na główną fabułę

Jeden z twórców uspokaja.

Spider-Man pojawi się w Marvel's Avengers tylko w wersjach na PS4 i PS5. Część graczy obawia się, że rezygnując z edycji na PlayStation pominą ważną część fabuły, a Człowiek-Pająk będzie zastąpiony inną postacią. Okazuje się jednak, że opowieść o bohaterze będzie jedynie poboczna.

- Spider-Man to dodatek do głównej opowieści i systemu progresji. Nie będzie żadnego zastępowania postaci - tłumaczy w wywiadzie dla WCCFtech Vince Napoli, odpowiedzialny za walkę. - Mamy swój plan, mamy herosów, którzy zostaną dodani do gry, mamy zaplanowaną historię, wyzwania i eskalację rozgrywki. To się nie zmieni.

- Sony powiedziało nam po prostu: „Hej, możecie dodać do gry Spider-Mana, w charakterze wisienki na torcie?”. Bohater nie wpływa na główną historię i nie zmienia jej - zapewnia Napoli.

Zapytany, czy opowieść o Spider-Manie będzie odrębną historią, dyrektor kreatywny Shaun Escayg powiedział: „Tak, absolutnie”.

Gra zadebiutuje 4 września

Spider-Man dołączy do Marvel's Avengers w wersjach na PS4 i PS5 w 2021 roku - w ramach bezpłatnej aktualizacji.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: WCCFtech

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły