Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lokomotywa Tomek już w Elden Ring. Twórcy modów kontynuują tradycję

A gdzie CJ?

Wstawianie Tomka ze słynnej bajki z inteligentnymi lokomotywami i Grubym Zawiadowcą stało się swego rodzaju tradycją wśród twórców modyfikacji do gier. Teraz czas na Elden Ring.

Sympatyczny bohater pojawił się między innymi w Resident Evil 2 oraz Village, Skyrim, Fallout 4 czy w Sekiro, a teraz wciela się w wierzchowca jednego z mini-bossów, którego spotykamy zaraz na początku przygody.

Projekt o kreatywnej nazwie Tree Sentinel Thomas Mod pobrać można za darmo z serwisu Nexus. Opis jest skromny, lecz wygląda na to, że sami także możemy skorzystać z niebieskiego środka transportu.

Pewnym problem może być fakt, że twórca - niejaki „skymoon” - zauważa, że najnowsza aktualizacja zmieniła najwyraźniej sposób działania gry, więc instalacja może nie być możliwa. Pozostaje zabawny materiał wideo.

Z całą pewnością twórcy modyfikacji opracują wkrótce nowe rozwiązania, by zrealizować także inne projekty, jak choćby wstawienie do gry CJ-a z GTA: San Andreas.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze