Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lipcowy pokaz EA Play Live bez Dragon Age 4 i Mass Effect 5

Nie będzie też SWTOR.

  • EA tonuje oczekiwania w kwestii EA Play Live
  • Na imprezie nie zobaczymy Dragon Age 4 i Mass Effect 5

Electronic Arts ujawniło kilka dodatkowych szczegółów na temat EA Play Live, zaplanowanego na 22 lipca. Amerykański wydawca tonuje oczekiwania: na imprezie nie zobaczymy Dragon Age 4 ani Mass Effect 5.

„Ciężko pracujemy nad nowymi odsłonami Dragon Age oraz Mass Effect i mamy w tym roku pewne ekscytujące nowości dla Star Wars: The Old Republic. Choć nie pokażemy tych gier na EA Play Live, sprawdźcie stream SWTOR dzisiaj o 21:00, by poznać detale” - napisano na Twitterze.

Kto by pomyślał, że w Dragon Age są smoki

EA Play Live zaplanowano na czwartek, 22 lipca. Prezentacja rozpocznie się o godzinie 19:00 polskiego czasu. O tej porze wystartuje tak zwany pre-show.

Dotychczas potwierdzono, że na pokazie zobaczymy nowe informacje na temat gier Battlefield 2042, Madden NFL 22 oraz FIFA 22. Z pewnością nie zabraknie także innych nowości, a fani będą mieli nadzieje, że jedną a nich będzie powrót Dead Space.

Electronic Arts szykuje także szereg wydarzeń na drodze do imprezy. Już 8 lipca twórcy Battlefield 2042 i Apex Legends będą rozmawiać o „przyszłości gier FPS”, a 13 lipca deweloperzy It Takes Two, Lost in Random i Knockout City przeprowadzą pogadankę o scenie niezależnej.

19 lipca przeznaczono dla Madden NFL 22, a 20 lipca dla innej gry sportowej, której nie wymieniono jeszcze z nazwy. Na konkretne informacje i zapowiedzi trzeba jednak czekać właśnie do 22 lipca.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze