Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lies of P - Łasica Rozbójniczka: walka z bossem

Jak pokonać Łasicę Rozbójniczkę.

Łasica Rozbójniczka to kolejny boss w grze Lies of P. Spotkamy ją na Peronie Kratu Centralnego, tuż przed Stargazerem w Poczekalni.


Walka z Łasicą Rozbójniczką

Pomimo, że Łasica znajduje się na głównej drodze, zabicie jej nie jest obowiązkowe. Możesz przebiec dalej i nie zatrzymując się dotrzeć do Stargazera, a następnie przy nim odpocząć, by zresetować walkę.

Walka z Łasicą jest podobna do innych humanoidalnych bossów w grze. Podobnie jak w przypadku Szalonego Osła i Sowiego Doktora, możesz ustawić się za plecami Łasicy, by zadać jej śmiertelny cios w plecy. Dobrym pomysłem będzie okrążanie jej z bezpiecznej odległości, a gdy wykona dłuższy atak, podbiegnięcie i wyprowadzenie ciosu.

Łasica korzysta z dość silnego topora, musisz więc zachować czujność i pilnować swojego zdrowia. Pomimo, że nie ma on dużego zasięgu, Łasica ma kilka doskoków skracających dystans. Jednym z nich jest atak furii, po którym wykonuje zdeptanie, więc jeśli nie uda ci się uniknąć lub zablokować ataku, natychmiast odskocz.

Gdy zauważysz, że Łasica schowała broń, oznacza to, że wykona rzut zębatką. Jest to idealna okazja, by podbiec do niej po skosie i ustawić się z tyłu, by wyprowadzić śmiertelny cios.

Użycie doskonałej gardy przy niektórych atak jest bardzo wskazane. Tyczy się to przede wszystkim wolniejszym atakom, doskokom i rzutem zębatką. Odbijanie ataków i częste wyprowadzanie silnych uderzeń sprawi, że Łasica będzie mogła być wyprowadzona z równowagi, dzięki czemu z łatwością wyprowadzisz śmiercionośny atak.


Nagrodami za pokonanie Łasicy Rozbójniczki są:

  • maska Łasicy Rozbójniczki,
  • strój myśliwski Łasicy Rozbójniczki,
  • 3 072 ergo.

Następnie: Lies of P - Czarny Kot - walka z bossem

Spis treści: Lies of P - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Lies of P - Sowi Doktor: walka z bossem

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Lies of P

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze

Mikołaj Kloc

Współpracownik

Komentarze