Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Saga Skywalkerów – wszystkie postacie i jak odblokować nowe

Jak zyskać dostęp do kolejnych postaci.

LEGO Star Wars Saga Skywalkerów opowiada historię wszystkich trzech filmowych trylogii. Z tego powodu w grze dostępnych jest mnóstwo postaci. Większość z nich jest jednak zablokowana – jak sobie z tym poradzić?

By podejrzeć dostępne postacie możesz otworzyć holoprojektor i przejść do zakładki postacie (1). Tutaj znajdziesz ikonki reprezentujące konkretne postacie – te bez widocznych portretów są zablokowane.

By odblokować postać musisz spełnić kilka warunków. Mogą to być postępy w fabule, innym razem zebranie konkretnego przedmiotu lub wykonanie misji pobocznej. Czasami od razu odblokuje to postać do gry dowolnej, jednak w większości przypadków musisz jeszcze zakupić postać.

Wybierz interesującą cię opcję i wciśnij wskazany na ekranie przycisk, by podejrzeć o niej informacje. Jeśli spełniłeś wymagania, w nowym oknie znajdziesz przycisk kup postać (2), a nad nim koszt zakupu (3) w monetach. Po zakupie będziesz mógł korzystać z postaci.

Pamięta jednak, że postacie związane z aktualnymi wydarzeniami będą dla ciebie dostępne za darmo – ale tylko na czas danej misji. Po jej zakończeniu zyskasz dostęp do kolejnych – związanych z fabułą.

Następnie: LEGO Saga Skywalkerów - kooperacja: czy można grać we dwójkę

Spis treści: LEGO Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów - Poradnik, Solucja

Poprzednio: LEGO Saga Skywalkerów - ikony przy przedmiotach, klasy postaci

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze