Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kooperacja w Redfall wygląda przyjemnie na nowym zwiastunie

Polowanie na wampiry ze znajomymi.

Opublikowano nowy zwiastun nadchodzącego Redfall od twórców Prey i Dishonored. Materiał pozwala lepiej wczuć się w klimat produkcji, a także ukazuje kooperacyjne aspekty rozgrywki.

Z okazji wydarzenia IGN Fan Fest 2023, twórcy ze studia Arkane Austin podzielili się nowymi materiałami. Na początku możemy przyjrzeć się opanowanemu przez wampiry tytułowemu miasteczku w stanie Massachusetts, a następnie pojawiają się fragmenty z gry w trybie kooperacji. Wygląda na to, że Redfall będzie czymś więcej, niż tylko kolejną grą inspirowaną Left 4 Dead.

Bohaterowie kierowani przez graczy eksplorują ulice i zakamarki miasteczka, przy okazji mierząc się z różnymi wampirami. Widzimy sporo ciekawych zdolności postaci, które są przydatne zarówno w walce, jak i poza nią. Zaprezentowane lokacje zdają się nieco odrealnione, niczym wyrwane ze snu, co z pewnością dodaje klimatu całej produkcji. W miasteczku Redfall czuć inspiracje twórczością Stephena Kinga.

Choć najnowsza gra studia Arkane zaoferuje tryb dla jednego gracza, sporo uwagi poświęcono kooperacji. W maksymalnie czteroosobowej drużynie przyjdzie nam ratować mieszkańców niewielkiego miasteczka, w którym nieczyste moce doprowadziły do zaćmienia Słońca. Mamy tu do czynienia z otwartym światem, a rozgrywka zaoferuje wiele elementów gatunku immersive sim.

Choć czytając komentarze w sieci, można odnieść wrażenie, że Redfall początkowo nie wzbudziło przesadnego zainteresowania graczy, to z każdym kolejnym materiałem produkcja Bethesdy zaczyna nabierać rumieńców i zapowiada się coraz lepiej. Premierę zaplanowano na 2 maja, a zagramy na PC oraz konsolach Xbox Series X/S. Gra od premiery dostępna będzie w ramach subskrypcji Game Pass.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Redfall

Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze