Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kontynuacja Spider-Man Uniwersum opóźniona

Pierwsza część sequela nie ukaże się w tym roku.

Sony opóźniło premierę kontynuacji Spider-Man Uniwersum - filmu animowanego, który uznawany jest za jedną z najlepszych produkcji o pajęczym bohaterze.

Sequel zatytułowany Spider-Man: Across the Spider-Verse podzielono na dwie części. Dotychczasowe plany zakładały, że pierwsza ukaże się 7 października bieżącego roku, ale teraz poinformowano, że pojawi się dopiero 2 czerwca 2023 roku.

Ujawniono też datę premiery drugiej odsłony, która trafi do kin 29 marca 2024 roku. To też jest opóźnienie, ponieważ pierwotnie film miał ukazać się w przyszłym roku, choć nie podawano dokładnego terminu.

Powody przesunięcia premier dwóch części Spider-Man: Across the Spider-Verse ni są znane. W opublikowanym na Twitterze wpisie scenarzysta i producent projektu - Christopher Miller - stwierdził jedynie, że teraz twórcy mają więcej czasu, by uczynić produkcje „wspanialszymi”.

Spider-Man Uniwersum opowiada o Milesie Moralesie, który współpracuje z pajęczymi bohaterami z równoległych wymiarów. W kontynuacji młodzieniec uda się w podróż po innych światach, gdzie odwiedzi swoich odpowiedników.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze