Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Konspiracja Szopa w trailerze South Park: The Fracture but Whole

Zwiastun fabularny.

Ubisoft opublikował nowy zwiastun South Park: The Fracture but Whole, prezentując podstawowe założenia fabuły w tej produkcji RPG na licencji popularnej kreskówki.

„Zło zbełtało ludność South Park, więc Szop zaprzysiągł zaprowadzić porządek w kuble śmieci społeczeństwa” - czytamy w opisie.

Coon i przyjaciele

„Podczas kiedy Szop i Przyjaciele prowadzili dochodzenia w sprawie zniknięcia lokalnego kota, odkryli, że zagrożenie jest znacznie większe niż się na początku wydawało.”

Jak widać, dzieciaki z miasteczka South Park porzucają tematykę fantasy, ponieważ produkcja skupia się właśnie na motywach z komiksów i filmów o superbohaterach. Cartman i spółka wcielą się w herosów, dzieląc się na dwie rywalizujące ze sobą drużyny.

Gracze pokierują postacią z poprzedniej części, choć teraz klas postaci będzie aż dwanaście. Na pewno nie zabraknie też wielu nawiązań do popkultury i niewybrednych żartów.

„Czy grupa superbohaterów sprzymierzonych z tajemniczym Nowym Dzieciakiem posiadającym mocarną dziurę w d**ie da radę ocalić miasto?” - zastanawia się trailer.

Po ostatnim opóźnieniu, datę premiery South Park: The Fracture but Whole ustalono ogólnie na I kwartał przyszłego roku. Platformy docelowe to PC, PS4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły