Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Komputery, konsole i laptopy dla graczy taniej w RTV Euro AGD

Tylko do soboty.

W RTV Euro AGD trwa promocja „96 godzin turbo okazji”, w ramach której sklep obniżył ceny setek produktów, w tym sprzętu dla graczy. To dobra okazja, aby sprawić sobie konsolę nowej generacji lub nowoczesny komputer i bez problemu uruchamiać najnowsze produkcje. Poniżej zamieszczamy odnośniki do wybranych ofert.

Promocja trwa do 30.04 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny. Liczba niektórych produktów ograniczona.

Komputer do gier jest opcją na bezkompromisowe doświadczenie gier. Dzięki mocnym podzespołom, możliwości zmiany ustawień graficznych i instalacji modów, możemy dokładnie dostosować grę do naszych oczekiwań.

Konsole mają nad komputerami zdecydowaną przewagę pod względem wygody użytkowania. Wystarczy włożyć płytę do napędu, lub zainstalować grę ze sklepu cyfrowego i od razu możemy wskoczyć do gry. Przydatną opcją jest również usypianie konsoli bez wyłączania gry i wznawianie zabawy dokładnie w miejscu, w którym ostatnio skończyliśmy.

Chociaż jeszcze kilka lat temu podzespoły laptopowe miały znacznie niższą wydajność, niż stacjonarne odpowiedniki, to na nowoczesnych notebookach możemy cieszyć się jakością gry niemal identyczną z dużym komputerem. Gamingowy laptop jest świetną opcją dla studentów i osób, które dużo podróżują.

Wszystkie produkty objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.