Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejny exclusive PlayStation trafi na PC? Poszlaki z bazy Steama

Przygody Sackboya.

Zestaw poszlak znalezionych w bazie danych Steama wydaje się sugerować, że na platformie Valve może wkrótce ukazać się Sackboy: A Big Adventure, platformówka dostępna obecnie wyłącznie na konsolach PlayStation.

Serwis SteamDB ujawnił dzisiaj nowy produkt pod nazwą Steel PC, z plikem wykonawczym pod nazwą „Marmalade.exe”. Właśnie ten drugi element postrzegany jest jako nawiązanie do Sumo Digital, twórców najnowszych przygód Sackboya.

Jak przypomniano, w niedawnym wycieku informacji z bazy danych GeForce Now znaleziono między innymi Project Marmelade, gdzie figurował jako konkwersja Sackboy: A Big Adventure.

Zobacz na YouTube

Nie bez znaczenia jest także fakt, że jedną z wersji w bazie na Steamie nazwano „sumoqa”, co zapisać można także jako SumoQA - a Quality Assurance to dział testów.

Wszystko to pozostawia mało miejsca na domysły. Zwłaszcza, że kolejne pozycje z wycieku GeForce Now coraz częściej znajdują potwierdzenie, jak było niedawno w przypadku God of War na PC.

Sackboy: A Big Adventure ukazało się w listopadzie ubiegłego roku na PlayStation 4 i PS5, jako jeden z tytułów startowych nowej konsoli.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sackboy: A Big Adventure

PS4, PS5

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze