Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sackboy: Wielka Przygoda otrzyma sieciową kooperację po premierze

Wbrew wcześniejszym planom.
  • Funkcje sieciowe Sackboy: Wielka Przygoda zostaną dodane przed końcem 2020 roku
  • Powodem opóźnienia jest chęć dopracowania zabawy wieloosobowej

Studio Sumo Digital poinformowało, że platformówka Sackboy: Wielka Przygoda otrzyma funkcje sieciowe dopiero po premierze gry.

Opcje online obejmują tryb współpracy przez internet dla maksymalnie czterech użytkowników (z rozgrywką między posiadaczami starszej i nowszej konsoli Sony) oraz możliwość przenoszenia zapisanych stanów zabawy między PS4 i PS5.

Wymienione funkcje twórcy dodadzą do gry przed końcem 2020 roku w darmowej aktualizacji, choć nie ujawniono dokładnego terminu. Zapewniono jednocześnie, że lokalna kooperacja - przy jednym urządzeniu - będzie dostępna od dnia debiutu produkcji.

Deweloperzy tłumaczą, że opóźnienie opcji sieciowych było „trudną decyzją”. Sumo Digital uznało jednak, że potrzebuje więcej czasu na dopracowanie omawianego aspektu tytułu, choć jest świadome, że ruch mógł rozczarować wielu graczy.

Sackboy: Wielka Przygoda ukaże się 19 listopada na PS5 i PS4.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze