Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejna gra Sony potwierdzona na PC. Wielka przygoda Sackboya

Premiera już niedługo.

Oddział Sony z Ameryki Południowej najwyraźniej nieco się pośpieszył, publikując nowy zwiastun Sackboy A Big Adventure. Materiał wideo potwierdza, że gra ukaże się na PC już 27 października.

Trailer zapewnia, że sympatyczna platformówka otrzyma wsparcie dla rozdzielczości 4K nawet w 120 klatkach na sekundę, obsłuży szerokokątne monitory i poprawi wydajność działania za pomocą technik DLSS oraz VRR.

Sackboy A Big Adventure ukazało się pierwotnie w 2020 roku, wyłącznie na PlayStation 4 i PS5 - jako jeden z tytułów startowych nowej konsoli. O wersji PC mówi się już od dłuższego czasu, między innymi na bazie informacji znalezionych we wrześniu 2021 r. w wielkim wycieku danych z bazy GeForce Now.

W odróżnieniu od poprzednich odsłon, Wielka Przygoda - jak brzmi polski podtytuł - oferuje także poziomy w pełnych trzech wymiarach. Prowadzimy Sackboya, który pokonuje kolejne etapy, zbierając kulki. Można też grać w kooperacji, dla maksymalnie czterech osób.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sackboy: A Big Adventure

PS4, PS5

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze