Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejna łatka do Wiedźmina 3 na PC: zmiana klawiszy i lepsze tekstury

Szereg mniejszych zmian.

Studio CD Projekt Red opublikowało kolejną aktualizację dla Wiedźmina 3 na PC, podnosząc grę do wersji 1.04. Tym razem twórcy wprowadzili szereg mniejszych poprawek.

Ten pan piękniejszy nie będzie

Jedną z największych innowacji jest zwiększenie jakości tekstur wyświetlanych przy ustawieniach wysokich i ultra. Możliwa jest także zmiana obłożenia wszystkich klawiszy.

Poprawkami stabilności i wydajności objęto ogólnie całą grę, a osobno także system Nvidia Hairworks. Zmieniono zachowanie niektórych przeciwników, usunięto też problemy z łodziami w przerywnikach czy z importowaniem zapisów z Wiedźmina 2.

Na początku rozgrywki kupimy więcej kart do gwinta, poprawnie wyświetli się też rozdzielczość 1280×720 w opcjach grafiki. Rozwiązano kłopoty z minimalizowaniem gry czy zaktualizowano ikonę - pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie.

Trzeba przyznać, że pomimo premiery, deweloperzy z CD Projekt Red nie próżnują - to już trzecia łatka w czasie sześciu dni, przynajmniej na PC. Posiadacze wersji PlayStation 4 i Xbox One muszą jeszcze czekać na swoją porcję poprawek.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze