Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Keanu Reeves jako Johnny Silverhand z Cyberpunk 2077 w Metal Gear Solid 5 - dzięki modowi

Jest też wersja z Johnem Wickiem.

Udostępniona niedawno modyfikacja do Metal Gear Solid 5 zamienia głównego bohatera w Keanu Reevesa. Do wyboru wersja z filmowym Johnem Wickiem albo Johnnym Silverhandem, czyli postacią z Cyberpunk 2077.

Narzędzie wpływa jedynie na wygląd bohatera, pozostawiając oczywiście oryginalny głos i inne mechanizmy rozgrywki. W przypadku Silverhanda można wybrać wersję z okularami lub bez.

Dla tych, którzy nie mogą doczekać się produkcji CD Projekt Red

Warto zauważyć, że Snake z Metal Gear Solid 5 - podobnie jak omawiany bohater Cyberpunk 2077 - ma bioniczne ramię, które odgrywa ważną rolę podczas rozgrywki. Skórka z moda naturalnie pasuje więc do produkcji Konami.

Narzędzie można pobrać ze strony NexusMods, gdzie znajduje się też instrukcja instalacji.

Johnny Silverhand to w uniwersum Cyberpunk 2020 bojownik o wolność i muzyk - założyciel i wokalista rockowego zespołu Samurai. Jako że postać zginęła, w grze CD Projekt Red pojawi się jako cyfrowy hologram, widoczny wyłącznie dla głównego bohatera.

Cyberpunk 2077 to nie jedyna gra, w której możemy zobaczyć kanadyjskiego aktora. Reeves zawitał też do Fortnite - w formie skina dla postaci - a dodatkowo zapowiedziano produkcję o nazwie John Wick Hex, turową strategię opartą na serii filmów.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze