Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jestem spluwą? Wrażenia z Uragun

Zobacz nasz gameplay.

Uragun od polskiego studia Kool2Play debiutuje dziś w dziale Early Access na Steamie. W naszym materiale przedstawiamy gameplay i wrażenia z rozgrywki, która okazuje się naprawdę wciągająca.

Wczesna wersja oferuje 25 misji toczących się w 3 zróżnicowanych lokacjach, ponad 10 typów przeciwników, parę walk z bossami i 5 rodzajów broni głównej.

Do tego dochodzą różne ulepszenia, zarówno arsenału, jak i samego mecha. Możemy na przykład sprawić, że po każdym uniku zostawimy za sobą płomienie zadające wrogom obrażenia.

- Early Access to dopiero początek, widzimy Uraguna jako longseller, tytuł, który z każdą kolejną aktualizacją będzie zdobywał nową grupę graczy - mówi Marcin Marzęcki, prezes Kool2Play.

- Nasz zespół już teraz ma wiele pomysłów na kolejne rozszerzenia contentu produkcji. O tym, które z nich zostaną zaimplementowane zadecyduje społeczność Steam. Po premierze gry i zebraniu feedbacku opublikujemy szczegółową roadmapę, która pokaże plan na kolejne usprawnienia i nową zawartość dla graczy.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze