Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Japoński odcinek skradanki Hitman debiutuje w tym miesiącu

Akcja na wyspie Hokkaido.

Zgodnie z obietnicami, ostatni odcinek pierwszego „sezonu” skradanki Hitman zabierze graczy do Japonii, a dokładnie - na wyspę Hokkaido. Znamy też datę premiery - 31 października.

Z której ręki?

Szósty epizod ma łączyć zaawansowaną technologię z tradycyjnymi wartościami Kraju Kwitnącej Wiśni. Możemy więc spodziewać się ogrodów Zen, ciepłych źródeł i organicznych restauracji sushi.

Na Hokkaido zwiedzimy ekskluzywny, prywatny szpital korporacji GAMA, połączony z kurortem wypoczynkowym. Celem będzie wyeliminowanie dwóch osób.

Zobacz: Hitman - poradnik i opis przejścia

Poniżej znaleźć można krótki teaser, w którym łysy Agent 47 z maską chirurga na twarzy wcale, ale to wcale nie wyróżnia się z tłumu.

Jak wiemy, na 31 stycznia zaplanowano premierę zbiorczego wydania pudełkowego, obejmującego wszystkie sześć odcinków, prolog oraz bonusowe DLC.

Decyzja o podziale najnowszego Hitmana na odcinki spotkała się ze sporą krytyką wkrótce po ogłoszeniu w styczniu, lecz teraz emocje nieco już opadły.

Warto przypomnieć, że produkcja nie zakończy się najpewniej na jednej serii, a plany twórców zakładają co najmniej trzy cykle odcinków.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze