Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Idris Elba podbija Night City w zwiastunie Cyberpunk 2077: Widmo wolności

Gra o najwyższą stawkę.

CD Projekt Red podkręca atmosferę przed premierą Widma wolności, a więc pierwszego i ostatniego rozszerzenia do Cyberpunk 2077. Gwiazdą nowego zwiastuna jest oczywiście Idris Elba, odgrywający w grze rolę agenta Solomona Reeda.

Brytyjski aktor dobrze wie, że Night City to miasto pełne niesprawiedliwości, dlatego czasem najlepiej postawić wszystko na jedną kartę. W grze o najwyższą stawkę łatwo się sparzyć, gracz musi więc stać się silniejszy, szybszy i - krótko mówiąc - lepszy. Pomoże w tym zapewne całkowicie nowe drzewko umiejętności Relic, otwierające drzwi do kolejnych potężnych buildów.

Filmowy zwiastun przemieszano z kilkoma ujęciami rozgrywki, ale największy zwrot akcji czeka na samym końcu. Na miejscu aktora widzimy już Solomona Reeda w otoczeniu kilku znajomych twarzy. Do przechadzki po neonowym kasynie dołącza między innymi Johnny Silverhand oraz netrunnerka Songbird. „Gra jest ustawiona” - ostrzega na końcu agent.

Wygląda na to, że Elba świetnie odnalazł się w nowej roli. Jeszcze lepszy popis umiejętości aktorskich mogliśmy zobaczyć na pierwszym zwiastunie, w którym przedstawiono pokrótce tło fabularne dodatku.

Widmo wolności zadebiutuje na PC oraz konsolach PS5 i Xbox Series X/S już 26 września, czyli przyszły wtorek. Fabuła rozgrywa się przed zakończeniem podstawki, powraca więc także Johnny Silverhend oraz oczywiście V. Jedną z ważniejszych postaci będzie pani prezydent Nowych Stanów Zjednoczonych, której powietrzny pojazd rozbija się w nowej dzielnicy Dogtown.

Na koniec dodajmy, że sam Cyberpunk 2077 wzbogacił się wczoraj o obszerną aktualizację 2.0, zawierającą długą listę nowych systemów, poprawek i zmian. Niestety podobnie jak w przypadku dodatku, patch jest dostępny wyłącznie na PC i konsolach obecnej generacji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze