Skip to main content

Hogwarts Legacy - czy jest w Xbox Game Pass i PS Plus

Szkoła magii w abonamencie.

Jak to w przypadku dużych gier bywa, cena Hogwarts Legacy na premierę nie jest szczególnie niska. Niektórzy gracze zastanawiają się więc, czy można zagrać w nią w subskrypcji Xbox Game Pass lub PS Plus.

Niestety, Hogwarts Legacy nie jest dostępne w Xbox Game Pass, PS Plus ani żadnej innej subskrypcji z grami - i najprawdopodobniej się to nie zmieni, przynajmniej w najbliższej przyszłości. Jedynym sposobem na zwiedzenie wirtualnego Hogwartu jest więc kupno gry na dowolnej z dostepnych platform.

Zazwyczaj gry ukazujące się na premierę w Game Passie albo są konsolowymi grami na wyłączność Xboxa, albo są dziełem studiów należących do Microsoftu. Z kolei Sony nie uznaje dodawania do katalogu PS Plus gier premierowych.

Niewykluczone, że w przyszłości Hogwarts Legacy trafi do jakiejś usługi, przy czym wydaje się, że największe szanse na zasilenie biblioteki ma PlayStation Plus. Wydawca już podpisał umowę partnerską z Sony, bo właściciele PS4 i PS5 otrzymują ekskluzywne zadanie, niedostępne na żadnej innej platformie. Poza tym w PS Plus są już inne gry wydane przez Warner Bros. Interactive Entertainment.

Następnie: Hogwarts Legacy - czy jest na PS4 i Xbox One

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - czy jest tryb multiplayer lub kooperacja

Zobacz także