Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman 3 na PC tylko w Epic Games Store

Przez rok od premiery.

IO Interactive poinformowało, że Hitman 3 w wersji PC przez rok od premiery będzie dostępny wyłącznie w cyfrowym sklepie Epic Games Store.

Deweloperzy jednocześnie zaznaczyli, że posiadacze wcześniejszych odsłon cyklu otrzymają możliwość importu postępów w rozgrywce ze Steama. Użytkownicy przeniosą więc odblokowane przedmiotów i lokacje z poprzednich części.

„Jesteśmy niezależnym studiem i współpraca z Epic pozwoliła nam stworzyć Hitman 3 w zgodzie z naszą pierwotną wizją i własnoręcznie wydać tytuł dla naszych graczy” - tłumaczą przedstawiciele IO Interactive we wpisie na oficjalnej stronie internetowej zespołu.

Opublikowano też zwiastun, prezentujący Dartmoor - starą posiadłość na terenie Anglii, gdzie osadzono akcję drugiej misji z powstającej produkcji. Co ciekawe, tym razem Agent 47 stanie nie tylko przed zadaniem wyeliminowania celu, ale i rozwiązania zagadki innego morderstwa.

Mordercę znajdziemy wśród członków rodziny

Hitman 3 zadebiutuje w styczniu 2021 roku. Gra pojawi się na PC, PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i Google Stadia. Jeszcze w tym miesiącu powinny ruszyć zamówienia przedpremierowe na tytuł.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: IO Interactive

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze