Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman 3 - Berlin, agenci ICA: lista, gdzie znaleźć, jak zlikwidować

Jak ukończyć misję Apex Predator.

Na tej stronie dowiesz się, gdzie szukać agentów ICA, których musisz zlikwidować w misji Apex Predator rozgrywającej się w Berlinie, w Niemczech, na terenie dyskoteki, w grze Hitman 3.

Aby zrealizować podstawowy cel zadania, musisz zabić przynajmniej 5 - z pośród 11 - agentów ICA.

Dobrym pomysłem jest zdobycie przebrania motocyklisty, który należy gangu zajmującym się produkcją narkotyków. Motocyklistów odnajdziesz w drugim budynku (za dyskoteką), do którego dostęp jest zamknięty dla osób poza kręgu. Dzięki temu ubraniu możesz wejść do większości pomieszczeń w tej lokacji.

Pamiętaj, żeby - po zlikwidowaniu jakiegoś agenta - jak najszybciej się oddalić i nie rzucać w oczy, gdyż po chwili wrogowie zaczną przeszukiwać miejsce, gdzie dokonałeś zabójstwa.

Istnieje wiele możliwości na zabicie agentów, nawet takie, w których upozorujesz wypadek. Jeśli chcesz szybko zaliczyć misję, niezawodną bronią będzie pistolet tłumikiem, dzięki któremu możesz oddać celny strzał w głowę i uciec z miejsca morderstwa.

Poniżej przedstawiamy lokalizację agentów ICA:

Las

Dyskoteka

  • Agent Chamberlin (2) - poziom -2, Dance Floor - spaceruje obok parkietu, powal go przed tym jak wejdzie do pomieszczenia technicznego lub w tym pomieszczeniu, ale tak, żeby strażnicy przebywający w tym pomieszczenie nie wykryli cię.
  • Agent Banner (3) - poziom -1 - opiera się o barierkę na metalowym moście łączącym dwie strony tej kondygnacji. Gdy nikt nie będzie patrzył, zrzuć go na ziemię, co - oczywiście - zakończy jego żywot.
  • Agent Montgomery (4) - poziom -1 - chodzi z ochroniarzem. Możesz ich dorwać w wąskim korytarzu, po tym jak zakończy rozmowę z agentem Bannerem. Ochroniarza możesz powalić, a Montgomerego możesz zabić z broni palnej z tłumikiem.
  • Agent Davenport (5) - poziom 0 - spaceruje pomiędzy toaletami a barem na zewnątrz (Juice Bar). Zabij go w toalecie, gdzie nie ma innych wrogów.
  • Agent Green (6) - poziom 2, dach - dotrzesz do tego miejsca przez klatkę schodową, która łączy się z dyskoteką, lub przez łącznik od strony budynku motocyklistów. Możesz dotrzeć do tego miejsca od głównego wejścia do dyskoteki, od strony budynku motocyklistów lub od strony Juice Bar. W tym miejscu, oprócz agenta, znajduje się również inny przeciwnik, którego pozbądź się w pierwszej kolejności, by potem załatwić Greena.

Budynek motocyklistów

  • Agent Lowenthal (7) - poziom 0, Garage - możesz go zlikwidować, gdy przejdzie obok busa (wówczas nikt nie będzie na was patrzył).
  • Agent Rhodes (8) - poziom 1, Grow House - możesz go zabić strzałem w głowę z pistoletu (z tłumikiem), gdy się oprze o parapet, lub pozbyć się najpierw dwóch przeciwników w cieplarni, gdzie hoduje się konopie, i ukryć ich ciała. Kiedy Rhodes wejdzie do środka, nie będzie nikogo, kto mógłby cię zobaczyć.
  • Agent Tremain (9) - poziom 2, Sniper Nest, bez problemu się go pozbędziesz, gdyż w tym pomieszczeniu znajduje się tylko jeszcze jeden strażnik. Pozbądź się najpierw tego przeciwnika, a potem zajmij się Tremainem.

Na zewnątrz

  • Agent Swan (10) - przechadza się po terenie Juice Bar. Najłatwiej go zabić ze snajperki, którą odnajdziesz w Sniper Nest, na poziomie 2 budynku motocyklistów (patrz punkt 9). Poczekaj, aż zatrzyma się przed obiektem w kształcie świni. Wówczas będziesz miał chwilę, by spokojnie przymierzyć i strzelić mu w głowę. Możesz także zlikwidować go, gdy będziesz przebywał na terenie Juice Bar.
  • Agent Thames (11) - poziom 0 - przechadza się po Back Entrance; aby tam dotrzeć, przebierz się w odpowiedni strój (np. motocyklisty). Kiedy zbliży się do stróżówki bez problemu go zlikwidujesz, gdyż nikt inny nie znajduje się w tym miejscu.

Następnie: Hitman 3 - Chongqing: najważniejsze informacje, cele

Spis treści: Hitman 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hitman 3 - Berlin: jak wejść do dyskoteki

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze