Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Helldivers 2 wynagrodzi graczom problemy techniczne. Warto zagrać w ten weekend

Miły gest.

Deweloperzy z Arrowhead Game Studios wynagrodzą graczy za problemy techniczne, przez które gra nie zawsze oferowała nagrody na koniec misji. Studio zapewnia, że równocześnie pracuje nad bezpośrednim rozwiązaniem błędu.

W ramach rekompensaty doświadczenie i zasoby przyznawane graczom po zakończeniu misji zostały zwiększone o 50%. Bonus dotyczy wszystkich, a nie tylko osób dotkniętych przez błąd gry, i potrwa do końca tej niedzieli, tj. 18 lutego. O aktywacji prezentu od twórców poinformuje nas specjalny znacznik widoczny na pokładzie statku, z którego wyruszamy na misje.

Jesteśmy świadomi występowania błędu, przez który część graczy nie otrzymuje odpowiedniego wynagrodzenia po zakończeniu misji. Pracujemy nad rozwiązanie, a na ten moment chcemy załagodzić skutki tego problemu przez weekend” - przekazali twórcy w komunikacie na platformie X.

Zobacz na YouTube

Dziękujemy wam za wsparcie i cierpliwość (a także za wspaniałą kaskadę memów!) - czytamy dalej. „A teraz Helldiversi, wracajcie tam na dół i brońcie naszego terytorium przed najazdem automatonów”. Bonus doświadczenia był już zapewne wystarczającą zachętą, ale dodatkowa motywacja nigdy nie zaszkodzi.

Biorąc pod uwagę, że w komunikacie nie pada nazwa żadnej konkretnej platformy, możemy raczej śmiało założyć, że akcja dotyczy zarówno graczy na PC, jak i PlayStation 5. Z większością problemów mierzy się ta pierwsza grupa, twórcy postawili bowiem na zabezpieczenie gry wyjątkowo agresywnym systemem anti-cheat. Po premierze wyjaśnili jednak, że takie rozwiązanie było konieczne.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Helldivers 2

PS5, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze