Skip to main content

Helldivers 2 w świecie Gwiezdnych Wojen. Ta paczka modów spełni marzenia niejednego gracza

Oficjalna premiera wkrótce.

Źródło zdjęcia: ToastedShoes

Utalentowana grupa graczy pracuje nad pakietem modów, który przeniesie Helldivers 2 do uniwersum Gwiezdnych Wojen. Choć projekt nie jest jeszcze dostępny dla szerszej publiki, twórcy podzielili się pierwszymi efektami.

Już teraz widać, że jest na co czekać. Pierwsze ujęcia z zestawu modyfikacji tworzonych przez użytkownika ToastedShoes i jego ekipę moderską wyglądają bardzo obiecująco, prezentując mieszankę Star Wars: Battlefront oraz serialu Wojny klonów.

Jak dowiadujemy się z zapowiedzi, mody z pakietu przemienią piekłonurków w klony z Galaktycznej Republiki, a oddziały automatonów w zmechanizowanych żołnierzy Separatystów. Oczywiście nie zabraknie kultowych jednostek, jak droidów bojowych B1, B2 i Droidekasów.

Do tego dojdą także nowe modele statków kosmicznych i transporterów. ToastedShoes nie zdradził jeszcze, w co zamierza przerobić hordy Terminidów, pomysłów zapewne nie brakuje. Paczka modyfikacji powinna trafić do serwisu NexusMods „niedługo” - zespół chce rozwiązać ostatnie problemy przed oficjalną premierą.

Paczka modów nie jest jeszcze publicznie dostępna, ale wydamy ją wkrótce. W tej chwili nie działają spójnie na wszystkich planetach i poziomach trudności, więc chcemy dopracować je przed publikacją” - napisał Toasted na X. „W międzyczasie wydamy pojedynczo [mody - dop. red] 501 Legion i kilka innych na NexusMods, abyście mogli się nimi cieszyć!

Zobacz na YouTube

ToastedShoes ma spore doświadczenie w projektowaniu modów, o czym przekonamy się choćby przeglądając jego kanał YouTube. W porównaniu z projektem przerabiającym postacie z Little Nightmares 2 na bohaterów z bajek Pixara, pomysł z Gwiezdnymi Wojnami w Helldivers 2 prezentuje się całkiem poważnie. Na swoim koncie ma też modyfikację, która podmieniła żołnierzy Super-Ziemi w Buzza Astrala czy Master Chiefa z Halo.

Read this next