Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Helldivers 2 dostanie nowe bronie i pancerze. Ujawniono kolejne Obligacje

Prawie jak przepustka sezonowa.

Twórcy Helldivers 2 potwierdzili, że już 14 marca gra dostanie kolejną odsłonę „Obligacji wojennych”, jak nazywany jest tutaj odpowiednik przepustki sezonowej.

Nowy battle pass otrzymał nazwę Cutting Edge, co pojawiało się już we wcześniejszych przeciekach (razem z potwierdzoną teraz datą, którą „obliczono” na bazie faktu, że atrakcje tego typu mają zawsze pojawiać się w drugi czwartek miesiąca).

Poprzednie Obligacje kosztowały 1000 Super Kredytów i można spodziewać się, że tym razem będzie podobnie. Walutę kupić można za prawdziwe pieniądze, ale także zdobyć podczas rozgrywki. W odróżnieniu od wielu innych gier-usług, nowości nie znikną wraz z publikacją kolejnego passa.

Zobacz na YouTube

Tyle kwestie techniczne, a co dokładnie zaoferuje Cutting Edge? Jak ujawniono na oficjalnym blogu PlayStation, mowa między innymi o trzech prototypach pancerza: EX-03, EX-16 oraz EX-00. Szczegóły na temat właściwości są obecnie skąpe, choć wiemy na przykład, że EX-16 lepiej nie używać w pobliżu dokumentów ze zszywaczami, ponieważ sprzęt generuje pole magnetyczne.

Jest też broń. LAS-16 Sickle to karabin laserowy strzelający krótkimi seriami. Nie wymaga nawet przeładowywania, niczym Demokracja. Karabin plazmowy SG-8P to zmodyfikowana strzelba o sporej - miejmy nadzieję - mocy, a ARC-12 Blitzer strzela prądem. Do tego granat ogłuszający G-23 Stun oraz pistolet laserowy LAS-7.

Przepustka sezonowa obejmuje też szereg elementów kosmetycznych, takich jak nowa pelerynka i trzy emotki. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, kolejne Obligacje powinny pojawić się 11 kwietnia.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Helldivers 2

PS5, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze