Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Guerilla Games łata Horizon Forbidden West. Nowy patch usuwa błędy w misjach i nie tylko

Są też nowości w trybie fotograficznym.

Guerilla Games opublikowało nową aktualizację Horizon Forbidden West. Patch o numerze 1.07 naprawia szereg zróżnicowanych problemów.

Twórcy usunęli między innymi błędy, które blokowały postępy w rozmaitych misjach - zarówno z głównego, jak i pobocznego wątku fabularnego. Podobne usterki wyeliminowano z aktywności dodatkowych.

Poza tym są zmiany dotyczące interfejsu. Przykładowo dodano opcję schowania wyświetlanych domyślnie na ekranie ikony broni, licznika amunicji i podręcznego menu związanego z narzędziami i wywarami. Do tego pozbyto się mniejszych kłopotów z prezentowaniem strojów w ekwipunku.

Nie zabrakło poprawek związanych z grafiką. Udoskonalono jakość roślinności w wariancie wydajnościowym produkcji oraz wygląd wirtualnych chmur. Ulepszono też stabilność gry, usuwając błędy prowadzące do awarii tytułu.

Zaimplementowano również nowości w trybie fotograficznym. Twórcy zmniejszyli minimalny dystans ustawienia ostrości do 5 centymetrów, a także zwiększyli precyzję przy używaniu opcji precyzyjnej. Ponadto wdrożono dodatkowe funkcje związane z ogniskowymi.

Pełna lista zmian i nowości aktualizacji 1.07 dostępna jest na forum Reddit. Nowy patch do Horizon Forbidden West zajmuje około 780 MB.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze