Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA Online i dodatek Los Santos Summer Special - lista nowości

Premiera już 11 sierpnia.

Rockstar Games poinformowało, że aktualizacja GTA Online o nazwie Los Santos Summer Special ukaże się już 11 sierpnia. Wydawca ujawnił też listę nowości, które zmierzają do gry.

Przede wszystkim, właściciele superjachtów Galaxy wezmą udział w nowej serii „intensywnych misji”, w pojedynkę lub w trybie kooperacji z maksymalnie trzema członkami drużyny. Na graczy czekają „przeróżne przygody, od nurkowania na dużej głębokości do szybkich pościgów na falach”.

Jachtem można się pochwalić, ale teraz odblokuje on też misje

Wojny handlowe będą teraz organizowane w „zaskakujących miejscach” i zaoferują większe nagrody. Do map trybów adwersarza dołącza ponadto Diamond Casino & Resort.

W internetowych sklepach motoryzacyjnych pojawią się dziesiątki nowych pojazdów: samochody terenowe, przerabiane wozy sportowe i bolidy. Te ostatnie otrzymają też serię kolejnych wyścigów.

Na taką maszynę trzeba zapracować

Rockstar obiecuje też wdrożenie ulepszeń i poprawek, a także cotygodniowe wydarzenia specjalne i bonusy w nadchodzących miesiącach.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Rockstar Games

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze