Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA 6 - czy można przenieść postępy w Online

Migracja do nowszej odsłony gry.

Moduł sieciowy GTA Online to niewątpliwie najpopularniejszy element wprowadzony w GTA 5, który swoim sukcesem niejako przyćmił nawet kampanię dla pojedynczego gracza. Wielu graczy zainwestowało w trybie sieciowym sporo swojego czasu i pieniędzy, stąd rodzi się pytanie, czy postępy z GTA Online będzie można przenieść do Grand Theft Auto 6.

Nie ma na ten moment oficjalnej odpowiedzi na to pytanie, jednak najprawdopodobniej możliwa będzie jakaś forma częściowego przeniesienia postępów. Biorąc pod uwagę, że GTA 6 będzie całkowicie nową grą, to najpewniej nie przeniesiemy tam wszystkich posiadanych przedmiotów, aut i innych zasobów.

Możliwe, że przez pierwsze kilka miesięcy po premierze GTA 6 Rockstar zaoferuje dotychczasowym graczom możliwość przeniesienia na nową platformę m.in. aparycji swojej postaci i jakąś część gotówki. Inna możliwość to wprowadzenie „pakietu powitalnego” z zasobami na start, który otrzymamy w GTA 6 jeśli już wcześniej graliśmy w tryb Online. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, poznaj wszystkie informacje o GTA 6 - premiera, miasto, mapa i nowości.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Grand Theft Auto 6

PS5, Xbox Series X/S

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze