Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA 6 - czy będzie crossplay

Gra z posiadaczami innych platform.

Moduł sieciowy GTA Online to niewątpliwie najpopularniejszy element wprowadzony w GTA 5, który swoim sukcesem niejako przyćmił nawet kampanię dla pojedynczego gracza. Wielu graczy spędzało w nim sporo czasu wykonując napady wspólnie ze znajomymi. Na tej stronie wyjaśniamy, czy w Grand Theft Auto 6 będzie tryb crossplay.

Nie ma na ten moment żadnych oficjalnych informacji, czy w grze znajdziemy funkcję pozwalającą łączyć się do tych samych serwerów graczom z różnych platform. GTA Online nie posiada takiej funkcji i ciężko powiedzieć, czy deweloperzy będą gotowi usprawnić swoją infrastrukturę sieciową pod tym względem.

Z drugiej strony jest to dzisiaj funkcja tak powszechna i oczekiwana przez graczy, że też trudno wskazać nowe gry AAA, które w swoim module online nie pozwalają na rozgrywkę pomiędzy właścicielami różnych konsol i komputerów. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, poznaj wszystkie informacje o GTA 6 - premiera, miasto, mapa i nowości.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Grand Theft Auto 6

PS5, Xbox Series X/S

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze