Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gry i akcesoria dla graczy w niskich cenach - Sztos Okazje w OleOle

Najlepsze gry w najlepszych cenach.

W OleOle trwa akcja promocyjna Sztos Okazje. Sklep obniżył ceny dziesiątek produktów z najróżniejszych kategorii. Na przecenie znajdziemy również gry oraz akcesoria dla graczy. Poniżej zamieszczamy wybrane oferty.

Promocja trwa do 30.04 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny. Liczba niektórych produktów ograniczona.

Wśród przecenionych gier na znajdziemy pozycje z najróżniejszych gatunków. Warto sięgnąć, chociażby po It Takes Two - kooperacyjną platformówkę nagrodzoną tytułem gry roku. Na promocji znajdziemy również najnowszą odsłonę serii FIFA oraz trzecią część strategii Total War: Warhammer.

W ofercie sklepu znajdziemy najlepsze akcesoria dla graczy. Uwagę zwraca, chociażby zestaw peryferiów firmy Corsair, co pozwala zakupić najważniejsze gamingowe akcesoria w ramach jednego pakietu. Osoby chcące grać na najwyższym poziomie, powinny natomiast zainteresować się padem Xbox One Elite Series 2, który możemy dowolnie personalizować.

Dobre słuchawki pozwalają w pełni zanurzyć się w świecie gry. Teraz w OleOle taniej kupimy wysokiej jakości headsety dla graczy, co zdecydowanie poprawi nasze wrażenia z gry. Vlogerom i streamerom z pewnością przyda się lampa pierścieniowa, pozwalająca równomiernie i naturalnie oświetlić twarz podczas nagrywania.

Wszystkie akcesoria dla graczy objęte promocją można sprawdzić pod tym linkiem.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.