Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze narzekają na cenę skina Snoop Dogga w CoD Mobile

Jest tylko w losowych paczkach.

Nowa skórka z raperem Snoop Doggiem już 1 kwietnia pojawiła się w Call of Duty Mobile, wywołując jednak spore rozgoryczenie społeczności – ze względu na cenę.

Specjalny zestaw elementów kosmetycznych dostępny jest wyłącznie w ramach losowego systemu Lucky Draw, gdzie nie mamy gwarancji otrzymania tego, co chcemy, a koszty rosną wraz z każdą aktywacją jednorękiego bandyty.

„Jeśli ktoś chce tylko Snoop Dogga, kosztowało mnie to około 75 dolarówkomentuje w serwisie Reddit niejaki „Emulator”. 75 dolarów to około 315 złotych, lecz mówimy o systemie losowym, więc kwota może być wyższa – lub niższa (co raczej mało prawdopodobne w przypadku rzadkiego skina).

„Czasami zastanawiam się, kto się lepiej bawi? Ja czy sama gra?” – komentuje inny użytkownik. „Zapłacił 75 dolarów za coś, za co na PC gracze wydadzą 20 dol.” – dodaje kolejny fan.

Raper pojawi się 19 kwietnia także w Call of Duty Warzone i Vanguard, gdzie będzie jednak dostępny na dużo bardziej rozsądnych zasadach, dostępny do kupienia z pewnością, że dostaniemy to, za co płacimy.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze