Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze Helldivers 2 wybili dwa miliardy Terminidów... w jeden dzień

Moc wolności i demokracji.

Studio Arrowhead Game pogratulowało graczom niezwykłego wyczynu. Żołnierze Super Ziemi rozpoczęli ofensywę na teren opanowany przez Terminidy i w ciągu zaledwie jednego dnia wybili ich aż dwa miliardy.

Tym samym żołnierzom udało się wypełnić najnowszy Globalny Rozkaz, który otrzymali po udanym odepchnięciu sił Automatonów. „Dwa miliardy robali zabitych w mniej niż jeden dzień. Helldiversi, planety Terminidów rozpalają się do czerwoności dzięki temu inspirującemu pokazowi prewencyjnej samoobrony” - przekazali twórcy w oficjalnym komunikacie.

Wasi wyznaczeni [ukochani/krewni/zwierzaki/sąsiedzi] na Super Ziemi zostali poinformowani o waszej odwadze” - dodano. Żołnierze mogą więc w końcu odetchnąć - choć zapewne nie na długo. W innej części galaktyki czają się przecież Automatony, którym zdecydowanie nie spieszno do porzucenia broni.

You absolute sickos.
byu/Ace_Larrakin inHelldivers
Gracze dostali na to zadanie 6 dni, a wystarczyło im tylko 14 godzin.

Starcie z Terminidami było bez wątpienia miłą odmianą od toczących się od tygodni walk z maszynami. Przez krótką chwilę wydawało się, że Automatony nie podniosą się po porażce, ale szybko wróciły na arenę z podwojoną mocą.

W przerwie od rozsiewania demokracji, gracze coraz chętniej zaglądają do plików gry, rozglądając się za wskazówkami na temat nadchodzącej zawartości. Twórcy radzą jednak odpuścić, ponieważ większość ukrytych tam rzeczy to najczęściej resztki po porzuconych pomysłach i inne mało wartościowe rzeczy.

Read this next