Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracz ukończył Elden Ring w dwie i pół godziny - bez żadnego zgonu

Duży wyczyn.

Elden Ring - podobnie jak inne gry From Software - wyróżnia się wysokim poziomem trudności. Jednemu z graczy udało się jednak ukończyć produkcję w bardzo krótkim czasie i bez umierania.

Youtuber o pseudonimie nico bellic opublikował wideo, które pokazuje, jak przeszedł grę od japońskiego studia w zaledwie 2 godziny i 35 minut. Jakby tego było mało, internaucie udało się uniknąć jakiegokolwiek zgonu postaci.

Oczywiście ukończenie produkcji w tak krótkim czasie oznacza, że gracz błyskawicznie przemieszczał się po poszczególnych lokacjach i omijał opcjonalne potyczki z bossami. Pełny zapis rozgrywki można obejrzeć poniżej, choć trzeba pamiętać, że nagranie zawiera spoilery.

Warto zaznaczyć, że samo wideo pojawiło się kilka dni temu, ale dopiero teraz nagranie zwróciło uwagę szerszego grona fanów i dziennikarzy.

Istnieje oczywiście wysokie prawdopodobieństwo, że rekordowy wynik nico bellica zostanie wkrótce pobity. Niewykluczone, że inni gracze znajdą sposoby, by jeszcze szybciej dotrzeć do napisów końcowych Elden Ring bez zgonu.

Kwestią czasu wydaje się też pojawienie się nagrań, które pokazywałyby przejście gry bez otrzymania żadnego obrażenia. W podobny sposób przechodzono bowiem wcześniejsze produkcje studia From Software - na czele z trylogią Dark Souls.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze