Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Giveaway: Zagraj w wiedźmińskiego Gwinta

Spóźniony? Kody czekają.

W ostatnim tygodniu w wielu miejscach można było pozyskać klucz do zamkniętej bety Gwinta: Wiedźmińskiej Gry Karcianej na PC lub Xbox One. Jeśli spóźniliście na giveawaye, także u nas, nic straconego! W tym rozdawnictwie możecie szybko i prosto odebrać swój klucz.

Nie zwlekaj, kto pierwszy, ten lepszy. Kody czekają:

Obecnie Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana znajduje się w fazie zamkniętych testów beta. Dziś mamy dla Was aż 2000 kodów, które umożliwią dołączenie do testów i zagranie w Gwinta na PC lub konsoli Xbox One. Do gry dołącza dzisiaj frakcja Nilfgaardu.

Gwint to jedna z najbardziej oczekiwanych gier karcianych. Pierwotnie popularność zdobyła jako „minigra” w Wiedźminie 3 - w trakcie przygody z Geraltem w roli głównej mogliśmy nie tylko rozegrać partie z wybranymi postaciami niezależnymi, ale także wykonywać questy, których nagrodą były wyjątkowe karty do talii.

Życzymy miłej zabawy!


Jeśli nie chcesz pominąć naszych kolejnych giveawayów oraz najciekawszych wieści ze świata gier wideo, polub nas na Facebooku lub obserwuj na Twitterze.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze