Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghostwire Tokyo - Karmazynowy Księżyc

Skanowanie Księżyca.

Wreszcie misja poboczna w Ghostwire Tokyo, której nie zleca nam przypadkowy duch na ulicy. To proste zadanie, ale wymaga dotarcia w trzy różne miejsca, przez co może zająć nieco dłużej niż inne misje.

Zacznij od udania się do punktu startowego, a zobaczysz tam budkę telefoniczną (1). Wejdź do środka i odbierz dzwoniący telefon. Odezwie się znajomy KK, Ed. Poprosi was o zbadanie dziwnej aktywności Księżyca.

Po rozmowie odwróć się. Dosłownie obok jest budynek ze skrytkami (2). Poczekaj na koniec rozmowy z KK i otwórz oznaczoną skrytkę, by wziąć urządzenie do analizy. Następnie na mapie oznaczone zostaną trzy obszary - idź do nich w kolejności A, B i C.

W każdym z obszarów musisz wejść na dach. W obszarze A jest plac budowy. Wejdziesz tam do konstruowanego budynku, na piętrach musisz pokonać demony, a na ostatnim piętrze znajdź windę (3), którą wjedziesz na dach. Na szczycie musisz zniszczyć pnącza, by odblokować sobie dalszą drogę.

Po pokonaniu wrogów musisz stanąć w oznaczonym miejscu (4), by rozpocząć proces analizowania Księżyca. Po rozpoczęciu, musisz wycelować w Księżyc - za każdym razem, w każdym obszarze, proces ten wygląda tak samo.

By dostać się na drugi dach, najlepiej skorzystać z szybkiej podróży do pobliskiej bramy Torii. Tam zacznij wchodzić na szczyt wieżowca. Po drodze skorzystaj z Tengu (5), by wskoczyć wyżej. Potem droga na dach jest prosta, a analizowanie Księżyca przebiega tak, jak poprzednio.

Na dach w ostatnim obszarze wejdziesz z ulicy, od zachodniej strony. Musisz wejść schodami (6), a potem trafisz na żółtą windę, która zabierze cię na dach. Miejsce docelowe jest łatwo dostępne.

Po analizie w ostatnim punkcie, musisz tylko wrócić do budki telefonicznej z początku misji i skontaktować się z Edem. To wszystko.

Następnie: Ghostwire Tokyo - Kappa

Spis treści: Ghostwire Tokyo - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghostwire Tokyo - Ittan-momen

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

GhostWire: Tokyo

PS4, PS5, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze