Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Matczyny spokój

Zadanie dodatkowe (Opowieści Cuszimy): Izahura.

To zadanie związane jest z postacią Masako, którą najpewniej miałeś okazję już spotkać wcześniej w Ghost of Tsushima, na przykład podczas wykonywania misji Opowieść pani Masako.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Udaj się na plażę (1) usytuowaną w północno-zachodniej części Izahury, położonej pomiędzy Przyczółkiem Saicha a Przystanią Kiyomoriego. Spotkasz tam wspomnianą panią Masako (2), która walczy z Mongołami. Pomóż jej w tym starciu, a potem porozmawiaj z nią.

Po zakończeniu rozmowy podążaj za sojusznikiem. Waszym celem jest odnalezienie chorągwi Adachich. Trzymaj się blisko kobiety, idąc wzdłuż brzegu, rozmawiając z nią i badając różne obiekty, jakie spotkacie na swojej drodze.

Drogę do celu wyznaczą chorągwie klanów. Jedną z nich (3) przedstawiamy na powyższym obrazku. Dotrzecie do drzewa, na którym zostali powieszeni synowie Masako.

Po zakończeniu rozmowy, idź dalej za kobietą, by wsiąść na konia. Rozpoczniecie podróż do pobliskiej latarni w Komodzie. Zsiądź z wierzchowca, gdy dotrzecie do celu, i pokonaj przeciwników.

Po zakończeniu starcia i rozmowie z panią Masako, misja zakończy się.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Wartość sake

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Incydent w wąwozie Hiyoshi

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze