Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Incydent w wąwozie Hiyoshi

Zadanie dodatkowe (Opowieści Cuszimy): Izahura.

W Złotym Lesie znajduje się wąwóz łączący regiony Hiyoshi i Ariake (1). Gdy zbliżysz się do mostu nad przepaścią (2), wieśniacy poproszą cię o pomoc.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Twoim zadaniem jest uratowanie mężczyzny, który uwięziony jest w pułapce. Klęczy bowiem na środku mostu, wokół którego zebrali się Mongołowie, by zestrzelić go z łuku.

Musisz pokonać wszystkich przeciwników. Część z nich jesteś w stanie zabić z łuku, stojąc na moście. Pamiętaj jednak, że wrogowie będą cię atakować, dlatego - pomiędzy jednym a drugim strzałem - przemieszczaj się, by uniknąć obrażeń.

Jeśli wymaga tego sytuacja, zeskocz z mostu na niżej położone półki skalne i zabij mieczem łuczników. Zwróć uwagę, że Mongołowie mogą pojawić się również na moście.

Kiedy zabijesz ostatniego wroga, podejdź do mężczyzny, który klęczy na środku mostu. Podziękuje ci za ratunek. Następnie podejdź do zleceniodawcy, który czeka za tobą na początku mostu i porozmawiaj z nim, by zakończyć zadanie.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Matczyny spokój

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Uzdrowicielski dotyk

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Guide Editor

Marcin jest koordynatorem działu poradników.

Komentarze