Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - dynamiczny motyw na PS4 dostępny za darmo

Z okazji świąt.

Firma Sony udostępniła za darmo motyw graficzny dla PS4, nawiązujący do Ghost of Tsushima - najnowszego projektu deweloperów ze studia Sucker Punch.

Aby pobrać ilustrację, w cyfrowym sklepie PlayStation Store należy użyć funkcji „Zrealizuj kody”, a następnie wpisać ciąg znaków 38BE-G6N8-L93A. Aktywować klucz można jedynie do 31 stycznia 2020 roku.

Sam motyw przedstawia scenę pochodząca z opublikowanego niedawno zwiastuna Ghost of Tsushima. Główny bohater stoi na skraju lasu na tle słońca. Do tego animowane elementy w formie przelatujących na wietrze liści.

Akcję gry osadzono w Japonii, w roku 1274. Pokierujemy wojownikiem o imieniu Jin - ostatnim z samurajów, który stara się bronić Kraju Kwitnącej Wiśni przed Mongołami. Nie zabraknie otwartego świata, składającego się z różnorodnych obszarów.

Zobacz na YouTube

Zobacz: Ghost of Tsushima - premiera i najważniejsze informacje

Ghost of Tsushima ukaże się latem 2020 roku, choć dokładnej daty premiery na razie nie ujawniono. Produkcja zmierza na PlayStation 4, ale niewykluczone, że w przyszłości pojawi się także na PS5.

Następnie: Kosmiczne FTL za darmo w Epic Games Store

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Ghost Of Tsushima

PS4

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze