Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Geometry Wars 3 otrzyma darmowy dodatek z 40 nowymi poziomami

Premiera 31 marca.

Wskrzeszona niedawno firma Sierra ogłosiła, że zręcznościowe Geometry Wars 3: Dimensions od studia Lucid Games otrzyma dodatek - Evolved.

Kolorowy zawrót głowy

Darmowa aktualizacja doda 40 poziomów do trybu przygodowego, kolejnych bossów, układy etapów i nowe tryby. Zmieniono także system odblokowywania map, by dostęp do nich był łatwiejszy.

Opcja zabawy hardcore otrzyma osobne listy wyników i 20 dedykowanych poziomów, gdzie nie użyjemy dronów pomocniczych i umiejętności specjalnych.

Evolved dostępne będzie 31 marca na PC, Maca i Linux oraz 1 kwietnia na konsolach: PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Wraz z premierą, Geometry Wars 3: Dimensions zamieni się w Geometry Wars 3: Dimensions Evolved, liczące łącznie ponad 100 poziomów. Cena na poziomie ok. 65 zł nie wzrośnie.

Gra ukazała się w listopadzie ubiegłego roku. Celem rozgrywki jest jak najdłuższe pozostanie przy życiu i zdobycie jak największej liczby punktów na planszy opanowanej przez wroga. Jedną gałką analogową kontrolujemy sterowanie, a drugą - działka naszego statku.

Nowością w Geometry Wars 3: Dimensions jest przeniesienia akcji w trzeci wymiar. Nie walczymy już na płaskich mapach, lecz na sześcianach, stożkach czy owalach, w zależności od wybranego trybu.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze