Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Games with Gold: sierpień 2022 - pełna oferta

Cztery pozycje do pobrania.

Microsoft przedstawił pełną ofertę Games with Gold na sierpień 2022 roku. Abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox bez dodatkowych opłat pobiorą między innymi Saint’s Row 2 i ScourgeBringer.

Brakuje zapewne większych hitów, które trafiają raczej do Game Passa. W okresie od 1 do 31 sierpnia pobierzemy Calico, opowiadające o zarządzaniu kocią kawiarnią. Od 15 sierpnia do 16 września oferta obejmie ScourgeBringer, czyli dynamiczną platformówkę roguelite.

Jeśli mowa o starszych pozycjach, od 1 do 15 sierpnia dostępna będzie gra akcji Saint’s Row 2, a od 16 do 31 sierpnia - klasyczna skradanka Monaco: What’s Yours is Mine z widokiem z góry, oferująca także zabawę w kooperacji.

Games with Gold - pełna oferta na sierpień 2022

  • Calico (Xbox One, Xbox Series X/S): 1 - 31 sierpnia
  • ScourgeBringer (Xbox One, Xbox Series X/S): 15 sierpnia - 16 września
  • Saint’s Row 2 (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S): 1 - 15 sierpnia
  • Monaco: What’s Yours is Mine (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S): 16 - 31 sierpnia

Dzięki opcji wstecznej kompatybilności, tytuły z Xboksa 360 uruchomimy na Xbox One, a wszystkie wymienione gry zadziałają również na Xbox Series X/S.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze