Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Game Pass wkrótce z abonamentem rodzinnym. Znaleziono logo subskrypcji

Dla przyjaciół i rodziny.

Dataminer odnalazł w plikach konsoli Xbox logo abonamentu grupowego Xbox Game Pass. Usługa będzie się nazywać Game Pass Friends and Family (ang. dla przyjaciół i rodziny).

Logo odkrył użytkownik Twittera o pseudonimie Aggiornamenti Lumia. Przypomnijmy, że Microsoft od początku miesiąca testuje usługę w Irlandii i Kolumbii. Biorąc jednak pod uwagę, że dataminer pochodzi z Włoch, to możliwe, że rodzinna subskrypcja będzie wkrótce dostępna w całej Europie.

Wygląda na razie na to, że abonament rodzinny nie będzie wiele droższy od Game Pass Ultimate. W obecnie trwających testach, abonentom zamieniono 1 miesiąc subskrypcji Ultimate na 18 dni planu grupowego. Biorąc pod uwagę, że Ultimate kosztuje 55 zł za miesiąc, można oszacować, że za Friends and Family zapłacimy ok. 77 zł. Z oferty może skorzystać do pięciu użytkowników na jednym koncie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze